BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

rytojaus horoskopas

AvinasAvinas
(03.21 – 04.20)


Jusite stiprų Mėnulio poveikį, dėl kurio būsite nusiteikęs lyriškai, nors tai jums ir nebūdinga. Todėl kitą dieną gali būti sunku suvokti šiandieninių savo poelgių priežastis.


JautisJautis
(04.21 – 05.21)


Šiandien gali tekti susipažinti su labai įdomiais žmonėmis, kurie atvers jums tiesiog užburiančias perspektyvas. Būkite atsargus, nes galite tapti paprasčiausių sukčių auka. Nesinešiokite su savimi didelės pinigų sumos, nes bus pagundų netinkamai juos išleisti.


DvyniaiDvyniai
(05.22 – 06.21)


Jeigu šiandien užsimanysite ko nors naujo ir netikėto, nueikite į restoraną ir užsisakykite dar negirdėtą neragautą patiekalą. Patikėkite, tai pats pigiausias ir mažiausiai skausmingas būdas patenkinti savo norą.


VėžysVėžys
(06.22 – 07.22)


Visi pokalbiai, kuriuose jūs dalyvausite, šiandien vyks sklandžiai ir žaismingai, o derybos ar dalykiniai susitikimai bus sėkmingi ir naudingi. Aplinkiniai kažkodėl norės jums įtikti ar patikti. Žodžiu, diena paglostys savimeilę.


LiūtasLiūtas
(07.23 – 08.22)


Klausykite, ką jums sako vidinis balsas. Šiandien pajusite turįs aiškiaregystės dovaną. Tad, jeigu jaučiate, kad turite elgtis būtent taip, nors negalite paaiškinti kodėl, veikite nedvejodamas, jums tikrai pasiseks.


MergelėMergelė
(08.23 – 09.22)


Šiandien jausite nuolatinį laiko stygių. Žinoma, tai labai vargina, bet darbas branginant kiekvieną minutę leidžia maksimaliai produktyviai išnaudoti turimus resursus. Svarbu per skubėjimą neprivelti klaidų.


SvarstyklėsSvarstyklės
(09.23 – 10.23)


Jeigu darbas, kurio ėmėtės, pasirodys ne jūsų jėgoms, geriau iš karto pripažinkite tai ir ieškokite, kas jums galėtų padėti. Užsispyrę tik prarasite laiko. Vakare su draugais smagia pramoga nuplaukite dienos rūpesčius.


SkorpionasSkorpionas
(10.24 – 11.22)


Turite būti maksimaliai atsargus. Nerūpestingumas jums brangiai kainuos arba kels atvirą grėsmę. Tegul tie nemalonumai, kurių jums sunkiai, bet pavyks išvengti dienos pradžioje, būna įspėjimas.


ŠaulysŠaulys
(11.23 – 12.21)


Seniai atidėliojote kažkokio klausimo sprendimą, bet, panašu, kad pagaliau esate priverstas jo imtis. Pats greičiausias ir paprasčiausias būdas – pasakyti “ne”, tačiau toks sprendimas ne visuomet geriausias.


OžiaragisOžiaragis
(12.22 – 01.20)


Puiki diena. Dirbkite maksimaliai sparčiai, kad tik greičiau baigtumėte darbus. Visą savo laisvą laiką šiandien turėtumėte skirti mylimam žmogui, kuris jau seniai pasigenda buvimo drauge.


VandenisVandenis
(01.21 – 02.20)


Šiandien labiau seksis tiems, kurių fantazija nežino ribų… Bet kurį įvykį galima įvairiai interpretuoti – tad kas jums trukdo pažvelgti taip, kaip jums patogiau?


ŽuvysŽuvys
(02.21 – 03.20)


Ieškokite problemos šaknų, nes šiandien kone paskutinė diena, kuomet dar galima jos atsikratyti be nuostolių. Po kurio laiko ji įsišaknys taip giliai, kad gali likti su jumis visam laikui. Jei prireiks, pasilikite padirbėti ilgėliau ar net parsineškite darbo namo.

Rodyk draugams

Komentarai (13)

 1. saulute12:

  manau horoskopai yra durnas dalykas!

 2. Anonymous:

  Man horoskopai wirka atitinka ir tikrai pasako koke as esu super

 3. Anonymous:

  horoskopay,geray:D

 4. Anonimas:

  o kas kiek cia juos atnaujinat?

 5. Astrotau:

  Bendri horoskopai nera tikslus. Daug geriau uzsisakyti asmenini horoskopa, kuris bus skirtas tik jums. Astrologines paslaugos internete: astrotau.tik.lt

 6. na nera taip blogai

 7. Horoskopai yra tikslus, jei nutaikyti tam asmeniu pagal jo gimimo data ir laika, bei vieta.

 8. silvija:

  geras tas horoskopas

 9. Neblogai skamba maniskis.

 10. Robe:

  Visada horoskopus pasiziurau. Labai aklai jais netikiu, bet kodelgi ne? :)
  Na, o kam nepatinka, tai nepatinka, kiekvienam atskirai rinktis kuo tiki ir kuo ne. :)
  Galu gale - nereikia cia tu ”nesamone…” ir panasiai. Gali pasakyti, kad ”as netikiu, manau, kad tai nieko nereiskia”, bet neirodineti kitiems, kad yra butent taip, kaip JUS manote. :)

 11. o man visai ydomu paskaityti,nors as jais ir netikiu :D

 12. įdomu paskaityti

 13. rita:

  jau koki pusmeti,jei ne daugiau pasiziuriu,o raso ta pati

Rašyti komentarą