BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

ateinancios sawaites horoskopai

AvinasAvinas
(03.21 – 04.20)


Žvaigždės jums iš esmės palankios, bet savaitės pradžioje galite tiesiog neišgirsti svarbaus ir protingo patarimo. Veikiausiai vadovausitės emocijomis, o tai ne visada pasiteisins. Pirmadienį išgelbės geras humoro jausmas, trečiadienį bus sėkmingos praktinį tikslą turinčios kelionės. Savaitgalį ramiai įvertinkite savo perspektyvas ir kurkite ateities planus.


JautisJautis
(04.21 – 05.22)


Sėkmės darbuose pasieksite netikėtai lengvai. Būtų pravartu išnagrinėti pritaikytus metodus ir apsispręsti, kaip pasinaudosite įgyta patirtimi ateityje. Neskubinkite įvykių, nebėkite ten, kur galite ramiai nueiti. Ketvirtadienį ar penktadienį galite pasijusti visų užmirštas, niekam nereikalingas. Užtat savaitgalį organizuosite ar dalyvausite organizuojant pramoginį ar kultūros renginį.


DvyniaiDvyniai
(05.23 – 06.21)


Laukia įtempta, bet ir daug žadanti savaitė. Nevenkite kalbėti, bet pasistenkite išgirsti ir pašnekovą. Įgyvendinti savo planus trukdys seni stereotipai. Pirmoje savaitės pusėje koją pakišti gali senos baimės, prietarai ar kaltės jausmas. Nuo trečiadienio koncentruokitės tik į svarbiausius dalykus – labai svarbu laiku išsiveržti į priekį.


VėžysVėžys
(06.22 – 07.22)


Seksis tiems, kurie bus pakankamai atkaklūs ieškodami naujų galimybių pritaikyti savo sugebėjimus. Jūs teisingame kelyje, bet apdovanojimo už sunkų darbą ar bent moralinio pasitenkinimo dar šią savaitę nesitikėkite. Greičiau jau atvirkščiai – galimi nusivylimai, silpnumo ir abejonių momentai. Antroje savaitės pusėje – finansinės problemos, bet jausite, kad daugelio svarbių klausimų sprendimas – jau visai čia pat. Savaitgalį – ramus, harmoningas poilsis su šeima.


LiūtasLiūtas
(07.23 – 08.22)


Iki geidžiamo tikslo liko visai nedaug, bet tie paskutinieji žingsneliai gali kainuoti labai brangiai Seksis mėgstantiems ir mokantiems įtemptai dirbti. Savaitės pradžioje meškos paslaugą padarys pernelyg didelis savikritiškumas, bet galų gale reikalai susiklostys jums palankiai. Turėsite rūpesčių dėl kivirčo ar konflikto, kuris nebuvo laiku išspręstas. Nuoširdus pokalbis su senu draugu savaitės pabaigoje padės pažvelgti į savo problemas kitu kampu.


MergelėMergelė
(08.23 – 09.22)


Savaitės pradžioje veikiausiai nerasite bendros kalbos su giminaičiais ar kaimynais. Nė neverta leistis su jais į kokias nors diskusijas – vis vien liksite neišgirstas. Beje, ne pats tinkamiausias laikas aktyviai veiklai ir tarnyboje ar versle. Originalus jūsų požiūris ar siūlomi nestandartiniai darbo metodai vargu ar bus tinkamai įvertinti. Netikrumo, nesaugumo jausmas trukdys susikaupti. Turite patikėti, kad jūsų potencialas pakankamai didelis ir patiems rimčiausiems darbams.


SvarstyklėsSvarstyklės
(09.23 – 10.22)


Kas sakė, kad stebuklų nebūna? Leiskite jiems ateiti į jūsų gyvenimą, daugiau šią savaitę nieko iš jūsų ir nereikalaujama. Būsite kupinas energijos ir tikėjimo savo jėgomis, tad įveiksite bet kokį darbą. Kita vertus, jūsų entuziazmas patiks ne visiems, nesitikėkite, kad jūsų iniciatyvos bus nesąlygiškai palaikytos. Antroje savaitės pusėje ir pats nesivaržykite pademonstruoti sveiką skepticizmą. Savaitgalį būsite linkęs į dvasinius ieškojimus.


SkorpionasSkorpionas
(10.23 – 11.22)


Šią savaitę dėl kažkokių priežasčių galite atsidurti visuotinio dėmesio centre. Perdėtas drovumas ar kuklumas gali sutrukdyti jums pasinaudoti susiklosčiusia padėtimi ir išgauti iš jos maksimalios naudos. Nevadovaukite kitiems, nenurodinėkite, kur jie turėtų eiti ar ką daryti – bus daugiau bėdos nei naudos. Antroje savaitės pusėje dėl išorinio spaudimo pats galite gana radikaliai pakeisti savo požiūrį. Šeima iš jūsų tikisi gana daug, bet nebūtinai į jus dedamos viltys pasiteisins…


ŠaulysŠaulys
(11.23 – 12.21)


Pats laikas siekti naujų žinių, kelti profesinį lygį. Triukšmingi vakarėliai atneš tik nuovargį, nieko daugiau. Nesijausite tikrai gerai net artimų draugų kompanijoje. Antroje savaitės pusėje dosnios ir įvairialypės asmenybės gali tikėtis naujų sąjungininkų ar šalininkų. Pasikliaukite intuicija – ji pakuždės teisingą sprendimą net pačioje keisčiausioje situacijoje.


OžiaragisOžiaragis
(12.22 – 01.20)


Visą savaitę turėtų lydėti gera nuotaika ir kūrybinis pakilimas. Bręsta vidinės permainos. Kol jos dar nėra jums pačiam visiškai aiškios, venkite pernelyg atvirauti, nors tikrai artimi draugai ir šeima veikiausiai jus suprastų ir palaikytų. Mąstantys apie amžinąsias vertybes įžvelgs naujų prasmių įprastuose daiktuose ir reiškiniuose. Vakarykščiai oponentai gali tapti patikimais sąjungininkais.


VandenisVandenis
(01.21 – 02.19)


Gali pagauti kolekcionavimo aistra, bet šeimynykščiai tenesibaimina, kad užversite namus niekam nereikalingais daiktais – pomėgis praeis taip pat staiga, kaip ir prasidėjo. Nesistenkite vienu metu spręsti ir savas, ir svetimas problemas – savaitės pabaigoje suprasite, kad likote vienas, pavargęs ir tuščiomis rankomis Ketvirtadienį ir penktadienį dalykiniuose pokalbiuose aiškiai formuluokite savo tikslus ir norus – tai bus itin svarbu vėliau. Savaitgalį padėkite kitiems, bet pasilikite laiko ir sau.


ŽuvysŽuvys
(02.20 – 03.20)


Atsargumas ir išmintis – pagrindiniai jūsų sąjungininkai. Savaitės pradžioje galimas įtakingų žmonių konfliktas, pasistenkite į jį neįsivelti, kita vertus, nepraleiskite progos sužinoti kažką įdomaus ar naudingo jums asmeniškai. Dėl nuovargio ir įtampos penktadienį galite tapti pernelyg dirglus ir nervingas. Savaitgalį pasistenkite skirti intelektualiam poilsiui – nueikite į parodą, teatrą, paskaitykite knygą, žodžiu, nešvaistykite laiko veltui.

Rodyk draugams

Rašyti komentarą